Як позбутися страху перед автомобілем?

Кожному учневі автошколи мріється вправна їзда власною машиною. У салоні звучить приємна музика, а на дорозі ніколи не буває заторів. Однак нерідко перед першою поїздкою в автомобілі настає панічний страх. Як заспокоїтись і перестати боятися водіння?

1️⃣Думки матеріальні!
Перестаньте думати про те, що в дорозі станеться щось погане. Для початку постарайтеся не виїжджати далеко з міста. Перші кілька разів, для своєї впевненості, їздіть на роботу одним шляхом. Морально налаштуйтеся, прийміть свій новий статус водія! Все вдасться!
2️⃣ Геть розмови по телефону!
Запам’ятайте, що водію не можна відволікатися за кермом. Можете навіть відключати сигнали, щоб нічого не заважало вам зосереджуватися на водінні.
3️⃣Не соромтеся знака “У”.
Нерідко багато хто не хоче вішати на заднє скло автомобіля цей знак. А даремно! Водії більш толерантні до новачків.
4️⃣Не соромтеся просити досвідченого водія проїхатися з вами.
Якщо хтось із ваших друзів або родичів давно водить авто – попросіть спочатку проїхатися разом з вами.
5️⃣Контраварійна підготовка.
Якщо ви навчилися керувати автомобілем, але у вас виникає страх перед ДТП, запишіться на курси контраварійної підготовки. Це допоможе уберегти себе від нав’язливого страху, а також навчить необхідним діям у разі аварійної ситуації.

Хороша підготовка в автошколі, відповідальне ставлення до вивчення теоретичного матеріалу та впевненість у собі – основні фактори, які допоможуть перебороти весь страх!