Автомобіль… Скільки комфорту та затишку у цьому слові! Тільки уявіть, як чудово їхати на власному транспорті на роботу, дачу, пікнік, або навіть до іншого міста! Однак іноді до вас в голову пробираються думки сумніву, переживань страху перед керуванням машини. Скажіть негативним думкам СТОП! Саме зараз настав час навчитися водити легковий автомобіль. У Сумах працює автошкола InterCOM. Ми знайдемо підхід до кожного! Не важливо скільки вам років – приходьте та здійсніть свою справжню мрію!

Автошкола у Сумах для всіх!

Якщо ви молода та амбітна людина, яка прагне нових знань та навичок, ділова леді, яка цінує кожну вільну хвилину, студент чи школяр старших класів, людина зрілого віку – ви прийшли за адресою! В InterCOM впевнені, що вчитися ніколи не пізно. Ми пропонуємо вам цікаву подачу інформації, гарну практику водіння та зручний графік навчання. У нас можна:

Приходьте до нас за новими знаннями, які обов’язково стануть у нагоді у повсякденному житті!

Навчитися водити недорого та якісно можна в InterCOM!

Безперечною перевагою нашої автошколи є найнижча ціна по місту на навчання водінню! Ми зацікавлені у кожному клієнті, а тому пропонуємо максимально вигідні та комфортні умови для всіх. Наша мета – втілення вашої мрії, а тому ми пропонуємо:

  • графік навчання в автошколі, що підійде кожному (денна група, вечірня група, група вихідного дня в автошколі);
  • нові комфортабельні автомобілі, на яких проходитиме навчання;
  • зручне місце розташування (автошкола в центрі Сум на вул. Новомістенській 31/1, а також автошкола на проспекті М. Лушпи 8 (колишній «Хамелеон»)).

Настав час навчитися керувати автомобілем! Здійсніть своє бажання разом із автошколою InterCOM!