Рано чи пізно у кожної людини може виникнути потреба розпочати навчання в автошколі. Можливо, дехто вже був знайомий з теорією, дізнався правила дорожнього руху перед тим, як відвідати курси з водіння. Ми раді кожному учневі, що приходить до нас! Автошкола InterCOM зробить для вас водійські курси захоплюючим проведенням часу, на яких кожен викладач та інструктор підходить до навчання з живим інтересом, вкладаючи всю душу. Не важливо скільки вам років – 18 чи 40! Ми знайдемо підхід до кожного учня, намагаючись максимально зрозуміло викласти теоретичний матеріал, і разом з вами навчитися керувати автомобілем впевнено і без страху!

Наша автошкола – недорого, доступно, зручно!

Вибираючи з величезної кількості місць, в яких можна навчитися водити, багато жителів міста Суми віддають перевагу автошколі Інтерком. Ми давно зарекомендували себе якнайкраще, тому що до кожної людини знайдемо підхід, пропонуючи наступні бонуси:

Курси водіння для всіх!

Якщо ви любите автомобілі, бажаєте отримати категорію В, то ви прийшли за адресою! Якщо ваша пристрасть – це мотоцикли, мопеди, моторолери, то вам теж сюди! Наша автошкола пропонує отримати такі категорії водіння:

  • категорія В – водіння легкового автомобіля;
  • категорія А, А1 – керування мотоциклом, моторолером, мопедом та іншими мототранспортними засобами. Одну з цих категорій можна отримати після 20-годинного курсу практичних занять на базі нашої автошколи.

Навіть якщо ви далекі від автомобільної галузі, то будьте впевнені, що після навчання у нашій автошколі, ви зможете з першого разу скласти іспит у РДЦ! При подачі навчального матеріалу ми використовуємо такі принципи:

  • менше води, більше корисної інформації;
  • достатню кількість дидактичного наочного матеріалу;
  • індивідуальний підхід до кожного слухача.

З придбанням автомобіля ваше життя поділиться на дві частини: «До» та «Після». Ми допоможемо зробити ваше «Після» безпечним, впевненим та повним комфорту!