Банери багатьох автошкіл рясніють словосполученнями про безпечне водіння. Але не кожна автошкола може запропонувати систему навчання водінню, яке виходить за межі звичайних правил дорожнього руху. Автошкола InterCOM в Сумах пропонує не просто пройти курси водіння та отримати категорію “B”, “A”, “A1”, “C”, “C1”, “D”, “D1”, “CE”, але й навчитися водити по-справжньому безпечно! Контраварійна підготовка – це те, що допоможе зрозуміти всю суть правильного водіння, при якому ви зможете попередити небезпечні ситуації на дорогах.

У чому полягає суть контраварійної підготовки?

Умови життя сучасної людини постійно диктують їй діяти швидко, бути мобільним та приймати рішення без довгих роздумів. А оскільки люди мають власний транспорт, то багато хто з них «поспішає» і на дорогах. На жаль, часто виникають різні ДТП, які залучають навіть тих, хто не винен.

Суть контраварійної підготовки полягає в тому, щоб навчити водія безпечно керувати автомобілем навіть в екстримальних непередбачених ситуаціях. Люди, у процесі проходження такої підготовки, вчаться:

  • запобігати небезпечним ситуаціям на дорогах, навіть якщо виникають несприятливі умови у вигляді помилок інших учасників дорожнього руху;
  • швидко концентруватися та «включати» просторове сприйняття під час керування транспортним засобом;
  • знати і тонше відчувати межі свого автомобіля на дорозі.

Чому InterCOM?

Вибір автошколи – це справді непросте завдання, в якому враховується безліч факторів: ціна, графік, розташування, досвід інструкторів, відгуки. Про автошколи в Сумах достатньо інформації, вивчивши яку, ви з легкістю зможете визначитися. Автошколі InterCOM вже багато років довіряють мешканці нашого міста, бо:

  • у нас працюють лише досвідчені інструктори з достатнім стажем водіння;
  • ми навчаємо не просто водінню автомобіля, ми навчаємо водити безпечно, пропонуючи контраварійну підготовку;
  • ми відновлюємо втрачені навички керування, вдосконалюючи їх!
  • ми знаходимо підхід до кожного клієнта, враховуючи його вміння, навички та побажання.

Подбайте про свою безпеку за кермом та безпеку своїх близьких! Вчіться водити безпечно у найкращих! Приходьте в InterCOM і дізнавайтеся дивовижний світ керування автомобілем з його багатогранністю.