У своїх мріях, мабуть, кожна людина думала про те, наскільки чудово було б мати власний автомобіль. Ми малюємо у своїх фантазіях комфортну машину, зручний салон, приємну музику. І навряд чи хтось замислюється в такі моменти про те, як виглядатиме водіння залізного коня. Рано чи пізно мрії обов’язково здійснюються! І ось вона – довгоочікувана покупка. Здавалося б, машина є, а навчитися керувати – це раз плюнути! Проте не все так просто… Автошколи у Сумах пропонують величезний перелік своїх послуг, але як не помилитись у виборі серед величезної різноманітності? Автошкола InterCOM – безумовний лідер у галузі навчання водінню. До нас приходять з бажанням навчитися водити машину, а йдуть із чудовими навичками!

Найнижчі ціни на автошколу – це реальність!

Багатьох людей, котрі хочуть пройти курси водіння, зупиняє ціна. Останнім часом вартість навчання в автошколі справді зросла, але в нас, в InterCOM, діють досі доступні тарифи, які дозволять кожному бажаючому опанувати уроки водіння. Ціна вас дуже порадує! Звертаючись до нашої автошколи, ви отримаєте:

  • корисну та потрібну теорію, яка важлива для складання іспиту в ДАІ;
  • кваліфіковане навчання водінню від найкращих інструкторів;
  • зручний графік відвідування занять.

Актуальна ціна на автошколу у 2018 році представлена у розділі «Послуги» (посилання на послуги). Впевнені, що разом із InterCOM ви станете на крок ближче до своєї заповітної мрії!

Чому у нас найнижчі ціни на курси водіння в Сумах?

Автошкола InterCOM існує вже понад 10 років. За цей час ми випустили величезну кількість щасливих автомобілістів, котрі успішно водять свої машини. Наша робота – це робота на благо безпеки на дорогах. І ми вважаємо, що навчитися керувати авто повинен кожен бажаючий! Наша мета – зробити якісне та грамотне навчання водінню доступним.

Для нас найкраща нагорода – ваші успіхи!