Як правильно вибрати свою першу машину?

Навчання позаду, на депозиті потрібна сума грошей, а в душі солодке передчуття того, що скоро ви станете водієм власного автомобіля.

Хтось розмірковує про колір, хтось про габарити, комусь важливо «влізти» в належну суму грошей. Але питання: «Як вибрати першу машину і не помилитися в ній?», — турбує душу кожного водія-початківця.

Ми розглянемо деякі критерії, які важливо враховувати при виборі авто.

🚗 Механічна або автоматична коробка передач.
У нових автомобілях іноземного виробництва суцільно і поруч коробки автомат. Водити з нею авто набагато простіше, легше і зручніше. Але, вивчившись їздити лише з автоматом, вам буде дуже складно освоїти механіку. У той час як, освоївши механіку, автомат зрозуміти буде легше. У цьому критерії не існує однозначно думки. Вибирайте той автомобіль, з яким почуватиметеся впевненіше.

🚘 Ідеальна вартість авто.
Найкраще авто для новачка – це машина, яка не коштує нечуваних грошей. Не варто витрачати всі кровні заощадження на авто бізнес-класу, якщо ваш дохід у місяць середній. Вибирайте автомобіль, який «не шкода» експлуатувати на початку водійського шляху. Дуже рідко водіння обходиться без подряпин, невеликих аварій, невдалих паркувань.

🚗Краще взяти нову чи б/в?
Дивись другий пункт. Можна взяти нову, але бюджетну, а можна взяти уживану іномарку. Важливо, щоб питання ціни не викликало страху випадково пошкодити авто.

🚗З ким вибирати?
Звичайно ж, з професіоналом! Самостійно можна не звернути увагу на деякі речі. А ось водій із досвідом допоможе виявити всі серйозні пошкодження машини, якщо вона б/у.

Перший автомобіль – це не про розкіш і статус. Це про комфорт! Навчіться їздити впевнено перед тим, як купити розкішну машину. Вибирайте той автомобіль, в якому буде зручно, легко і спокійно!