Зв’язати своє життя з автомобілем – це не просто важке, але ще й відповідальне рішення. Коли ви вперше сідаєте за кермо залізного коня, то починаєте нести відповідальність. Це стосується не тільки вас особисто, а й пасажирів, які їдуть з вами в авто, та пішоходів. Людина, яка цінує, перш за все, безпеку, уважно обиратиме автошколу, в якій навчання водінню проходить якісно! Маючи величезне бажання навчитися керувати в Сумах, ви обов’язково знайдете автошколу, в якій влаштовуватиме все: ціна, графік занять, викладачі, місце розташування.

Найкраща автошкола у Сумах у співвідношенні «ціна-якість»

Хороше навчання в автошколі – це насамперед грамотне навчання безпечному водінню. Автошкола InterCOM у Сумах – це місце, де працюють досвідчені інструктори, які подарували знання сотням талановитим учням. Приходячи до нас на курси, ви маєте величезне бажання навчитися керувати, а ми, у свою чергу, даємо вам не просто теоретичні знання, а й відмінні практичні навички водіння. Після навчання у нашій автошколі ви зможете:

  • скласти іспити в РДЦ з першого разу;
  • отримати категорію керування «В», а після цього, за бажанням, можна також отримати категорію «А» або «А1»;
  • навчитися впевнено керувати автомобілем.

Ми знаємо, що працювати з нашим викладацьким складом вам буде не лише корисно, а ще й приємно. Досвідчений інструктор з водіння – це ваш старший брат у світі пізнання автомобільних азів.

Навчитися водити машину з комфортом!

Для нас поняття «якісно навчити водити» – це не лише подати цікаво та правильно потрібну інформацію, а й зробити навчання слухачів курсів максимально комфортним. Нашими безумовними перевагами є:

  • нові комфортні автомобілі, на яких відбуваються практичні заняття;
  • розташування. Автошкола у центрі Сум – це, безумовно, зручно. До нас легко дістатися з будь-якого району міста, оскільки у нас два офіси: на вулиці Новомістенській 31/1, а також на проспекті М. Лушпи 8. Вибирайте зручний для вас район та йдіть до заповітної мети разом з нами;
  • низькі ціни. Автошкола InterCom пропонує найвигідніші тарифи на навчання.

Робити свою роботу якісно – це означає робити її з любов’ю. Ми любимо дарувати вам знання, ми раді бачити щасливі очі, коли ви вперше сідаєте за кермо! InterCOM – це автошкола, в якій ви гарантовано навчитеся керувати автомобілем!